Ufając w pełni swym Opiekunom oraz Przewodnikom Duchowym przemierzam ziemskie oraz niebiańskie ścieżki. W trakcie podróży mej Duszy nieustannie odkrywam tajemnice oraz piękno wielu wymiarów ludzkiej egzystencji. Szlak mej wędrówki dopowadził mnie do momentu zanurzenia się głęboko w nurcie terapii niekonwencjonalnych jakimi są Bioenergoterapia oraz Uzdrawianie Duchowe. Swoim ugruntowanym doświadczeniem chętnie podzielę się z Tobą wiedzą pomagając Ci rozpoznać Rzeczywistość taką jaka ona naprawdę jest oraz odszukać Ścieżki Losu.

W codziennym życiu nasze ciało fizyczne, energetyczne oraz egzystencjalne z łatwością ulegają rozstrojeniu oraz zanieczyszczeniu co w dłuższej perspektywnie przyczynia się do pogorszenia stanu naszego zdrowia, poziomu życiowej satysfakcji oraz cierpienia w różnych aspektach. Za przyzwoleniem Góry wspólnie popracujemy na rzecz uzdrowienia Twojego ciała fizycznego i odzyskania zdrowia, odnowy Twojego ciała energetycznego i poprawy stanu emocjonalnego oraz psychicznego. Wspólnie oczyścimy Twoją Przestrzeń Życiową ze zbędnych częstokroć wysoce szkodliwych powiązań energetycznych dzięki czemu z większą łatwością będziesz mógł realizować swoje życiowe cele oraz spełniać się w życiowych rolach.

W miarę Twojego rosnącego zainteresowania przekaże Ci informacje dotyczące kontaktu z Górą oraz powrotu do pełnej swej mocy pourodzeniowej, sprawdzimy czy Dusze Twoich bliskich, które opuściły ciała fizyczne nadal są na tym świecie i potrzebują pomocy. Na koniec usiądziesz w kręgu ognia, wykorzystasz umiejętności jasnowidzenia, z którymi każdy z nas przychodzi na ten świat, przez pismo automatyczne odbierzesz przekazy od Twoich Opiekunów Duchowych i wzrastając będziesz szedł właściwą drogą do domu Ojca.

Michał Anioł Fortuna

KONTAKT