Alma Fortuna
tel. 692 324 678
alma@terrajewels.pl

Facebook

Instagram


Michał Anioł Fortuna
tel. 501 746 544
maf@terrajewels.pl

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w miarę naszych możliwości. Na praktykowanej przez nas ścieżce celebrowania każdej chwili w Życiu ten czas może się wydłużyć do kilku dni. Prosimy o Cierpliwość i Zaufanie.

Zapraszamy byś:

  • byś wybrał/a sobie Klejnot Ziemi utkany z Kamieni i Kryształów z Intencją wsparcia. Wybrany/e Klejnot/y możesz odebrać osobiście  w naszej Pracowni w Bielsku- Białej. Klejnot opatrzony opisem krystalicznego szeptu może także wyruszyć w Drogę  do Ciebie za pośrednictwem kuriera lud do paczkomatu. Ceny Klejnotów rozpoczynają się od 99 zł wzwyż. Każdą z prac na zamówienie wyceniam indywidualnie. Po zapoznaniu się z Twoimi Intencjami powrócę do Ciebie z propozycjami, inspiracjami od Kryształowych Istot oraz wyceną Twojego zamówienie terminem jego realizacji.
  •  na 60 minutową Kąpiel w Dźwiękach etnicznych Instrumentów, w trakcie której odpłyniemy w Krainę Głębokiego Odprężenia Ciała i Umysłu, ukojenia Serca – koszt 111 zł.
  •  na 60 minutowy Masaż Dźwiękiem o właściwościach terapeutycznych. Masaż Dźwiękiem w indywidualnej przestrzeni kosztuje 120 zł, dla Dwojga 150 zł.
  • na 120 minutową Podróż do Świętej Przestrzeni, w trakcie której możesz porozmawiać ze Swoją Duszą w Portalu Serca, otulona Miłością odkrywać, rozpoznawać, pogłębiać, poszerzać swoje Czucie i Wiedzenie. Koszt 180 zł.
  • na 150 minutową Ceremonię, w której w unikatowy i twórczy sposób uhonorujemy Ścieżkę Twojej Duszy i/lub ważne wydarzenia w Twoim Życiu. Koszt 210 zł.
  • na 180 minutową indywidualną Ceremonię, w trakcie której za prowadzeniem Duszy zanurzysz swe Dłonie w Kryształowej Materii i przygotujesz dla siebie lub bliskiej Ci osoby Klejnot Mocy – koszt od 330 zł.
  • na Rozmowy z Duchem, których zakres, termin oraz cena ustalane są indywidualnie a priori.
  • do współpracy, współtworzenia Przestrzeni Spotkań służącym przypominaniu Ludziom o Pięknie, Radości i Prawdzie Życia w wydarzeniach na żywo lub online, które Ty zorganizujesz i/lub będziesz ze mną współprowadzić. Koszt wymiany ustalimy indywidualnie w szczerej rozmowie.