Kierując Twoją Uważność w Tu i Teraz coraz bardziej ku Wnętrzu pragnę oprowadzić Cię po przestrzeni tętniącej pasją, kolorami, żywiołami, rytmami, muzyką, twórczą energią oraz ruchem, w której najdrobniejszy element naszego jestestwa stanowi wyjątkową, subtelną wibrację, a  najbardziej nawet niepozorne działanie okazuje się pełnym mocy Wyrażaniem Autentycznego Siebie – Językiem Duszy. Oprowadzę Cię także po Krystalicznej Sieci Matki Ziemi, wymasuję Twoje strudzone Ciało Olejami, Kryształami, ukołyszę zatroskany Umysł, rozwibruję Twe Serce Dźwiękami do stanu lekkości i błogości. To tutaj właśnie pokażę Ci zadziwiająco piękne, a zarazem głęboko uzdrawiające praktyki oparte o pracę z Fizycznym, Intelektualnym oraz Duchowym wymiarem Życia.  W intymnej lub kameralnej atmosferze pomogę Ci skontaktować się z uśpioną/nym w Twym wnętrzu Artystką/Artystą, Królową/Królem, Boginią/Bogiem, Maginią/Magiem, Mistrzynią/Mistrzem wrażliwą/ym na potrzeby własne oraz otoczenia. Pozwolę Ci je wyrazić w sposób kreatywny wprowadzając oraz towarzysząc Ci w procesach twórczych wykorzystujących elementy poezji, dźwiękoterapii, muzykoterapii, muzykowania, śpiewu, tańca, rysunku, układania mandal, medytacji, itd. Gdy coraz bardziej wyraźnie będziesz słyszeć melodię swej Duszy odczuwając jej rezonans z Symfonią Światła we Wszechświecie wskażę Ci potężne narzędzia zarządzania Energią Życiową, dostrojenia Umysłu do wibracji Duszy, Jedności oraz Realizacji Marzeń na Ścieżce Serca.

Święte Dźwięki

Za pozwoleniem Wielkiej Pramatki i Wielkiego Ducha podzielę się z Tobą  zachwycającymi wibracjami mis kryształowych, kryształowej harfy, gongu, bębna szamańskiego, mis himalajskich, dzwonków koshi oraz innych etnicznych instrumentów. W atmosferze odprężenia zabiorę Cię w najbardziej fascynującą i intymną podróż w Twym Życiu … w podróż w głąb siebie. W jej trakcie możesz odkryć prawdziwe oblicze swej Natury, Twoją Świętą Przestrzeń, Miejsca Twej Mocy oraz Powołanie Twojej Duszy. Możesz dotrzeć w niej także do nieustannie bijącego w Twoim Wnętrzu Źródła Inspiracji oraz Miłości – do Portalu Twego Serca i Łona  oraz Wszechobecnej Miłującej Mądrości.

Ponadto dźwięki kryształowych instrumentów wykorzystuję także w Kryształowym SPA dla Kobiet, w którym ze wsparciem Kryształowych Istot pracuję intuicyjnie w kameralnych grupach Kobiet. Dźwiękami wspomagamy procesy głębokiej regeneracji tkanek oraz komórek. Na poziomie Umysłu w stanie głębokiego relaksu wspomagamy synchronizację pracy półkul mózgowych, usuwamy ewentualne dysharmonie, niepokoje oraz lęki znacznie poszerzając przy tym naszą perspektywę. Wspólnie pracujemy nad uczeniem się odpuszczania napięcia, wzmacnianiem potężnej zdolność ludzkiego Ciała do samozdrowienia.

Serdecznie zapraszam także na indywidualne Kąpiele w Dźwiękach, Masaże Dźwiękiem oraz Ceremonie w Świętych Dźwiękch, w których możemy uhonorować poszczególne wydarzenia, etapy w Twoim Życiu, jak również Duszę i jej Misję. Dźwiękowe Przestrzenie tworzę dla Wszyskich bez wyjątku: Kobiet, Mężczyzn, Par, Dzieci, Rodzin, grup Dzieci z Opiekunami, Zwierząt, Dusz wędrujących ku Domu w Gwiazdach.

Mandale Kryształowe

Mandala jest szczególną formą wyrazu potencjału twórczego niosącą niepowtarzalny, a zarazem tranformujący przekaz. Zaś kryształowa mandala za sprawą Światła i Mądrości kamieni oraz kryształów porusza Niebo, Ziemię oraz naszą Kryształową Strukturę w ich posadach. W trakcie jej układania wyzwalane są ogromne pokłady kreatywności, ktorych czestokroć nie dostrzegamy w sobie pochłonięci realizacją codziennych zadań oraz spraw. Tworzenie kryształowej mandali samo w sobie stanowi aktywną medytację w czasie, której przemierzamy każdy z wymiarów naszej ziemskiej egzystencji zarówno fizyczny, umysłowy jak i duchowy. Promieniowanie kamieni, a zwłaszcza światło kryształów ustawianych podczas pracy z zasadą mandali potęguję przejawianie się Wewnętrznej Mądrości. Poza osobliwą formą samoekspresji kryształowa mandala stwarza także możliwość kontemplacji rzeczywistości taką jaką ona jest oraz zaintegrowanego wglądu w aktualny stan naszego Umysłu oraz Ducha. Podczas sesji poświęconej układaniu kryształowych mandal podążając intuicyjnie za wołaniem Twojej Duszy oprowadzę Cię po Kryształowej Siatce Matki Ziemi i pomogę Ci świadomie zająć miejsce w centralnym punkcie Mandali Twojego Życia. W sklepie znajdziesz także Kryształowe Istoty skomponowane w gotowe mandale, opatrzone wskazówkami do pracy. Ponadto możesz u mnie zamówić personalizowaną kryształową mandalę do Twej przestrzeni osobistej.

Medycyna Pieśni i Tańca

W przestrzeni osobistej śpiewam i tańczę niemalże zawsze i wszędzie …odkąd pamiętam. W węższych i szerszych kręgach śpiewam i tańczę od kilkunastu lat praktykując śpiew i taniec nie tylko jako środek ekstatycznego wyrazu czy komunikacji, lecz przede wszystkim jako potężne narzędzie samopoznania, dialogu wewnętrznego i przemiany. Gdy „na chwilę” przestałam swobodnie wyrażać siebie zaczęłam z tęsknotą Duszy zmierzać równią pochyłą ku utracie sił i chorobie. By wyzdrowieć wróciłam do Siebie i  Sztuki … Sztuki jako Medycyny, sztuki jako Życia. Energia pieśni i tańca pozwala mi uwolnić z Ciała napięcie i stres, pozwala mi ona zdejmować kolejne maski, które nałożyłam próbując chronić swą Wrażliwość. Umożliwiła mi ona nawiązanie na powrót kontaktu z Istotą Prawdy. Daje mi szansę przeżyć to czego do tej pory nie pozwoliłam sobie przeżyć, a także w ogniu dźwięków, kroków, ruchów, gestów, ukłonów, wygięć Ciała spalić to co stało się zbędnym balastem. Świadoma praca dźwiękiem, śpiew i  taniec niosą ze sobą moc oczyszczenia oraz uzdrowienie na poziomie psychosomatycznym. Pląsając z pieśnią na ustach, w takt muzyki lub w Ciszy możemy również podążać drogą ku przebudzeniu czy pogłębianiu Samoświadomości i z podziwem obserwować własną transformację. Owa obserwacja może stać się głębokim doświadczeniem pełnym mistycyzmu. Dla mnie Dźwięk, Śpiew i Taniec są aktywną medytacją, a także formą głębokiej modlitwy, medycyną Wszechczasów, którą noszę  w sobie, a ty nosisz ją w sobie. Zapraszam do wspólnego zaśpiewania, zatańczenia w sesji indywidualnej, tanecznym kręgu lub wspólnej celebracji, które zwołuję regularnie.


Z umiłowaniem i wibracjami Ziemi
Alma Fortuna

KONTAKT