Mamy ogromne szczęście i zaszczyt spotykać na swej drodze absolutnie wyjątkowe osoby... naszych Nauczycieli, Mistrzów, Siostry Serca, Bratnie Dusze, Duchową Rodzinę, Przyjaciół, etc. Każda z tych osób we właściwy sobie i unikatowy sposób pracuje na rzecz Jednostek oraz Ludzkości. Wdzięczni Wszechświatowi za przychylność w postaci krzyżowania się naszych życiowych ścieżek pragniemy podzielić się z Wami informacją o ich działaniach, które budzą nasz podziw oraz inspirują nas do działania.

Praktykujący szamanizm tatuażysta, artysta, podróżnik. W swym leśnym sanktuarium, a także przemierzając świat wyciąga spod ludzkiej skóry absolutnie niesamowite historie, wizje i obrazy, realizując przy tym ich marzenia.

piotrszot.com

W sposób świadomy pracujący z ciałem, mieśniami, meridianami, energią, tkankami głębokimi, ruchem i oddechem holistyczny masażysta. Czyniący cuda z ciałem oraz potrafiący „tchnąć“ w nie przesłanie mądrości wschodu.

facebook

Szalenie charyzmatyczna nauczycielka jogi wg. Metody B.K.S. Iyengara pracująca z ciałem oraz psychosomatyką. Jej wieloletnie doświadczenie otwartość, troska o zdrowie, samopoczucie oraz sposób w jaki przekazuje wiedzę swym uczniom przenoszą praktykę jogi w zupełnie inny wymiar.

facebook

Niekwestionowani Mistrzowie Muzykoterapii, nauczyciele Jogi, światowej sławy muzycy, a także twórcy majestatycznych gongów oraz innych instrumentów. W ich Świątyni Dźwięku w Porąbce mają miejsce zjawiska niesamowite, a ich ogromny potencjał Duchowy oraz Mądrość, którą niosą zapada głęboko w serce wraz z każdym spotkaniem, warsztatem, ceremonią, koncertem, zakupem.

toneoflife.com

Wszechstronna i płynnie poruszająca się pomiedzy sferą Intelektu i Ciała fascynująca kobieta o niesłychanej sile charakteru. Swój ogromny zasób wiedzy, bogaty warsztat pracy oraz solidne doświadczenie zawodowe w obszarze coachingu, szkoleń, konsultingu oraz rozwoju osobistego łączy pracując z pasją zarówno w projektach biznesowych jak i indywidualnych.

greencoaching.pl

Odważnie niosąca światło i mądrość baśni przez świat zachodni, wschodni, znów zachodni, zewnętrzny, wewnętrzny i jeszcze bardziej wewnętrzny wędrowna baśniarka. Opowiadane przez jej dziką Duszę, Serce i Ciało baśnie Almę i Michała Anioła zawiodły niegdyś na wspólną ścieżkę powrotu do Domu Serca i wiodą ich tam po dzień dzisiejszy poruszając subtelnie za każdym razem inną, dźwięczącą za każdym razem piękniej strunę Duszy.

basnieludowziemi.wixsite.com

Wprost emanująca pozytywną energią, szalenie utalentowana księżycowa siostra Almy, która w swej maleńkiej pracowni u podnoża gór owładnięta alchemią filcowania tworzy przepiękne torby, torebeczki, szale, chusty oraz odzież ze szlachetnej wełny australijskich merynosów.

facebook

Mistrzyni magii, rytualistka, pisarka. Prowadząca akademię sztuki magicznej Omen Sententia. Prawdziwa kobieta renesansu i Bratnia Dusza Almy ze wsparciem Sił Wyższych oraz Światła działająca na rzecz jedności oraz rozwoju wszystkich Istot zamieszkujących naszą planetę.

bucardimaria.com

Jasnowidz i uzdrowiciel duchowy, mistrz bioenergoterapii.

popko.pl

Nic nie znaleziono.